Faaliyet Alanları

Atık Su Arıtma
Temiz su ihtiyacı ve beraberinde gelen su kirliliği konusunda geniş kapsamlı çözüm sunabilmek için Koçak Çevre olarak hem evsel ve hem de endüstriyel alanda hizmet vermekteyiz.
Kullanma ve İçmesuyu Arıtma
Dünyadaki suyun yalnızca %1’i temiz ve içilebilir sudur. (%99’u okyanus-deniz suyu, donmuş buzullar ve sodalı göller oluşturmaktadır.) .
Katı Atık
Çağımızın en önemli çevre sorunlarından birisi haline gelen katı atıklar hem yer üstü hem de yer altı su kaynaklarının kirlenmesinde önemli bir etkendir.
Su ve Atıksuların Geri Kazanımı
Suyun her damlasının en verimli ve çevreci şekilde kullanılmasına özellikle özen göstermekteyiz.
Su ve Atıksu Şebekeleri
Kanalizasyon sistemlerinin eksiksiz şekilde imalat, temin ve montajını kaliteden ödün vermeyen bir anlayışla uygulamaktayız. Şebekelerdeki kayıpları minimuma indirerek ekonomiye kazandırmaktayız.
Atıksu Çamurlarının Bertarafı ve Koku Sistemleri
Evsel ve Endüstriyel atıksu çamurlarının bertarafı (Çamur Kurutma, Yakma, vs..) konusunda hizmet vermekteyiz. Her türlü kaynakta oluşabilen kötü kokuların en uygun yöntemle arıtılması için gerekli sistemleri projelendirilmekte ve uygulamaktayız.

Hakkımızda

1993 yılında İzmit'te kurulan Koçak Group’un bünyesinde bulunan Koçak Çevre, kamu ve özel sektör müşterilerine çevre ve endüstriyel atık yönetimi konularında hizmet sağlamaktadır. Koçak Çevre2015 yılında Türkiye’de su sektöründe projeler geliştirmek, yer üstü ve yer altı kaynaklarından içme ve kullanma suyu temini için tesisler inşa etmek, evsel ve endüstriyel atık suyu toplamak ve atık su arıtma hizmeti sağlamak amacı ile hizmete başlamıştır.

Anahtar Teslim Yapım Projeleri

Uygun mühendislik çözümünün seçiminden, bu seçime göre tesis tasarımının yapılması ve tasarımın uygulamasının planlanıp gerçekleştirilmesine (projelendirme, inşaat, mekanik , elektrik işleri ve devreye alma dahil) kadar tüm aşamalar BİZLER tarafından gerçekleştirilir.

Tesis İşletme ve Bakım Projeleri

Tesis yönetimi ve işletmesi hem yapımı gerçekleştirilmiş projeler hem de müşterilerimizin mevcut tesisleri için verilen bir hizmettir. İnşaat, mekanik ve elektrik işleri tamamlanan tesislerin ilk çalıştırılması ve mevcut tesislerin işletilmesi BİZLERİN işletme konusunda uzman işletme personeli tarafından gerçekleştirilir.

Yap İşlet Devret (YİD) Projeleri

YİD projeleri Belediyelere ve Organize Sanayi Bölgelerine çevre tesisleri inşa etmek için alternatif bir finansman yöntemi sunmaktadır. Müşteriler, ihtiyaçları için özel olarak tasarlanan bu gibi tesislerin inşa edilmesinde, işletilmesinde ve yıllar boyunca sorunsuz çalışmasında BİZLERE güvenmektedir. YİD şeklinde yapılmış atık su arıtma tesisleri; çamur susuzlaştırma ve çamur kurutma da dahil olmak üzere çevre problemlerine tam kapsamlı çözümler sunabilmektedir.

Şantiye Görüntüleri

cosmetic
cup
wrapper
bag
container