Başkanın Mesajı

Koçak Çevre

Başkanın Mesajı

30 yıla yaklaşan tecrübemiz ve hem Türkiye’de hem de yurtdışında gerçekleştirdiğimiz projelerimizle güvenilir bir çözüm ortağı haline gelen Koçak Çevre olarak, kendi hedeflerimiz doğrultusunda istikrarlı ve emin adımlarla ilerlemekteyiz. 2015 yılında su sektörünün önemli firmaları ile stratejik ortaklıklar yapan bizler,sektör de uzun senelere dayanan deneyimimizle, özellikle atık su arıtma tesisleri, çamur kurutma ve yakma tesisleri, atık su ve içme suyu projelerinde çevreci ve başarılı birçok işi tamamladık.

Belirlediğimiz Misyon ve Vizyon çerçevesinde çevre sektöründe yaşanan gelişmeleri yatırım ve işletme maliyetlerinin bir denge içinde tasarlanması, yeni teknolojilerin takip edilmesi ve uygulanmasını başarıyla her zaman yerine getirdik.

Türkiye’nin mevcut su ve altyapı sektöründe ortaya çıkan büyük ekonomik kayıplarını geri kazanmak ve halkın sürekli, güvenilir, sağlıklı su ve altyapı hizmeti almasını sağlamak için çıktığımız bu yolda, çok kısa süre içerisinde birçok kişi ve kuruluşa kaliteden ödün vermeden en hızlı,ekonomik hizmeti müşteri memnuniyeti odaklı olarak sağladık.

Bu ilkeler doğrultusunda dün ve bugün olduğu gibi yarın da kaliteli hizmet sağlayacağımızın sözünü sizlere veriyor, bize güvenerek başarımızda katkısı olan tüm kişi ve kuruluşlara teşekkür ediyoruz.